Aktualności

1 września 2010

Prośba o zdjęcia i relację

Niestety z przyczyn osobistych nie mogliśmy w tym roku uczestniczyć w uroczystościach na Westerplatte. W związku z tym prosimy osoby, które były dziś na Westerplatte o przesyłanie zdjęć i relacji na adres: westerplatte.pl@gmail.com.
27 sierpnia 2009

Inscenizacja relacji z obrony Westerplatte

Czas na wyjawienie przygotowanej przez nas niespodzianki. 1 września od godziny 4.40 w serwisie Blip.pl rozpocznie się relacja z obrony Westerplatte sprzed siedemdziesięciu lat. Więcej szczegółów na specjalnie do tego przygotowanej stronie.
17 sierpnia 2009

Będziemy na obchodach

Z przyjemnością informujemy, że 1 września będziemy brali udział w obchodach na Westerplatte. O godzinie 4.45 będziemy na Westerplatte, niestety tylko pod telebimem. Jednak podczas uroczystości popołudniowych będziemy już uczestniczyli w oficjalnych obchodach.
10 sierpnia 2009

Niespodzianka na 70. rocznicę

Dla wszystkich czytelników przygotowujemy wyjątkową niespodziankę z okazji wybuchu II Wojny Światowej na Westerplatte
lipiec 2009

Reorganizacja strony

W najbliższym czasie planujemy dokonać małej reorganizacji strony. Mamy nadzieję, że zdążymy na 1 września...
październik 2008

Film "Tajemnice Westerplatte"

We wrześniu 2008 roku miały się rozpocząć pracę nad filmem "Tajemnice Westerplatte". Scenariusz do tego filmu wzbudził wiele kontrowersji. Poniżej znajdują się odnośniki do artykułów na ten temat:

wrzesień 2008

69. rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Poniżej zamieszczone zostały odnośniki do informacji prasowych związanych z obchodami 69. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej na Westerplatte:

EOF; ?> Westerplatte - Aktualności

Westerplatte.pl - Wojskowa Składnica Transportowa